Trampki są chyba najbardziej wygodnymi a przez to i popularnymi butami, jakie noszą faceci w każdym wieku. Czarne są o tyle uniwersalne, że potrafią uzupełnić nawet bardziej eleganckie stylizacje. Wybierane są jednak rzadziej iż białe chociażby. Dlaczego, skoro wyglądać mogą tak efektownie, zwłaszcza łączone z biała podeszwą?

Czarne buty sportowe i trampki dla wielu nie pasują do bardziej stonowanych, letnich i jasnych ubrań. Podobnie jest i z butami eleganckimi, bo jak wygląda jasny garnitur z czarnymi laczkami? Beznadziejnie. Czarne buty uwielbiają ci, którzy gustują w stylu streewear – wąskie jeansy, koszulki i czarne adidasy. Czyż nie? Jednak dobierając buty czarne z białą, kontrastującą podeszwą można wyglądać nieźle i w innych stylówach.

Warto stawiać na jakość. Dlatego dużym uznaniem na ulicach cieszą się markowe buty, znanych marek które stawiają na materiały i precyzje wykonania każdej z par. Są on droższe niż w sieciówkach, ale warte swojej ceny.

Jak nosić czarne adidasy/trampki?

Najprościej łączyć je z ubraniami w tym kolorze, jako elementu całego stroju. Nie chodzi o to by ubierać się na czarno, ale założyć cos czarnego. Może to być koszulka, bluza czy marynarka. Czasem wystarczy luźna czapka w czarnym kolorze. Kwestia smaku. W sieci można znaleźć wiele stron z modą streetwear, skąd warto czerpać inspiracje. Wiele osób ze wiata muzyki czy telewizji tak właśnie się nosi – wiedza c wygodne i dobre. A początkujący mogą ciut ściągać z ich stylizacji i bawić się modą – to początek jest trudny, później, po wypracowaniu własnego stylu i poznaniu wad i zalet różnych rozwiązań, można wyglądać i czuć się dobrze.